info@wallyboards.eu  +48 32 720 94 75
ContactAbout usOur realizationsBlogNew arrivals

Promotional whiteboards

/ 5 ()

Tablice promocyjne to fantastyczne narzędzie, które z powodzeniem wykorzystasz w reklamie swojej firmy. W ofercie naszego sklepu internetowego Wally znajdziesz zarówno tablice promocyjne kredowe, jak i tablice suchościeralne, dzięki czemu łatwo dopasujesz odpowiedni produkt do swoich potrzeb. Wybierz odpowiednią tablicę i zadbaj o kreatywną reklamę swojego sklepu, lokalu gastronomicznego czy też butiku! Sprawdź, gdzie jeszcze wykorzystasz nasze tablice.

Tablice promocyjne do sklepów

Tablice promocyjne do sklepu to świetne rozwiązanie dla każdego właściciela bądź managera firmy, który chciałby zadbać o chwytliwą oraz niebanalną reklamę. Wybierz tablicę promocyjną kredową, jeśli chcesz nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, a nawet odrobinę vintage bądź retro klimatu. Z pewnością zachwyci on Twoich klientów, szczególnie jeśli prowadzisz pełną dobrej atmosfery kawiarnię, mydlarnię bądź niszową perfumerię. Tablica kredowa doskonale sprawdzi się również we wszystkich lokalach zaaranżowanych w rytmie slow. Napisy wykonane na tablicy za pomocą kolorowej kredy z pewnością przyciągną wzrok potencjalnych klientów! Co zapiszesz na jej powierzchni? Kilka miłych słów dla klientów, menu dnia bądź ofertę specjalną! Oprócz tablicy promocyjnej kredowej, możesz wybrać również tablicę suchościeralną z nadrukiem. Tablice promocyjne suchościeralne to niezwykle wygodne narzędzie dla każdego, u kogo zachodzi potrzeba częstej wymiany informacji! Dzięki wyjątkowej powierzchni suchościeralnej nasze tablice są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu, a wszelkie napisy wykonasz na nich za pomocą markerów suchościeralnych.

Tablice promocyjne kredowe i suchościeralne

Nasze tablice suchościeralne oraz kredowe są dostępne w wielu wariantach do wyboru - tak, abyś z łatwością mógł dopasować odpowiedni produkt do swoich potrzeb.Nie wiesz, która z tablic najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojej firmy? Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy Ci w wyborze wymarzonego produktu. Pisz, rysuj i twórz kreacje reklamowe, które zachwycą Twoich klientów!

40 thousand satisfied customers
40 thousand satisfied customers
We listen to you, we pay attention to detail, we meet deadlines.
Satisfaction guarantee and friendly service
100% satisfaction guarantee
Friendly service, expert advice and excellent products.
Safe and convenient shopping
Safe and convenient shopping
Buy online, order by email or phone.
Last viewed
Last viewed