info@wallyboards.eu  +48 32 720 94 75
ContactAbout usOur realizationsBlogNew arrivals

Magnetic tapes

/ 5 ()

Taśmy magnetyczne to praktyczne i wygodne narzędzia, które z pewnością sprawdzą się w Twoim domu, biurze bądź hali produkcyjnej. Oferujemy zarówno wielometrowe paski magnetyczne do indywidualnego przycinania, samoprzylepne taśmy, a także praktyczne listwy magnetyczne. Jak je wykorzystasz oraz gdzie sprawdzą się najlepiej? Sprawdź!

Taśmy magnetyczne samoprzylepne

Taśmy magnetyczne samoprzylepne to fantastyczne rozwiązanie dla każdego, kto w prosty i szybki sposób chciałby zyskać przydatne właściwości przyciągające. To również wygodny sposób na stworzenie praktycznych magnesów! Po przycięciu oraz usunięciu ochronnej taśmy papierowej możesz przykleić pasek magnetyczny na jakikolwiek przedmiot, a następnie umieścić go na wybranej magnetycznej powierzchni - tablicy suchościeralnej, kredowej bądź lodówki! Taśmy magnetyczne mają również zastosowanie przy produkcji materiałów reklamowych, próbek i wzorników oraz przy tworzeniu przestrzeni do wygodnego przechowywania informacji - dokumentów, luźnych kartek bądź grafik. Taśma tego typu umożliwi Ci też estetyczne mocowanie plakatów oraz zdjęć do tablic magnetycznych oraz powierzchni metalowych.

Paski magnetyczne - sklep internetowy

Podczas pracy w biurze bądź na magazynie z pewnością przydatne okażą się być paski magnetyczne, dzięki którym wydzielisz osobną przestrzeń na powierzchni tablicy, zaaranżujesz dodatkowe tabele oraz ramki na dokumenty. To świetne narzędzie, które uatrakcyjni spotkania, pomoże w zagospodarowaniu przestrzeni na tablicach informacyjnych a także pomoże w oznakowaniu maszyn na halach produkcyjnych bądź magazynowych. Kreuj, twórz oraz wykorzystuj właściwości magnetyczne ułatwiając pracę sobie oraz swoim pracownikom. W naszej ofercie znajdziesz kilka kolorów naszych pasków tak, abyś mógł idealnie dopasować je do swoich potrzeb!

Codzienna praca jeszcze nigdy nie była tak prosta i wygodna. Po prostu wybierz i zamów potrzebne Ci paski magnetyczne. Sklep internetowy Wally oferuje ich szeroką kolekcję, która z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy!

40 thousand satisfied customers
40 thousand satisfied customers
We listen to you, we pay attention to detail, we meet deadlines.
Satisfaction guarantee and friendly service
100% satisfaction guarantee
Friendly service, expert advice and excellent products.
Safe and convenient shopping
Safe and convenient shopping
Buy online, order by email or phone.
Last viewed
Last viewed