info@wallyboards.eu  +48 32 720 94 75
ContactAbout usOur realizationsBlogNew arrivals

Magnetic tapes

Taśmy magnetyczne to praktyczne i wygodne narzędzia, które z pewnością sprawdzą się w Twoim domu, biurze bądź hali produkcyjnej. Oferujemy zarówno wielometrowe paski magnetyczne do indywidualnego przycinania, samoprzylepne taśmy, a także praktyczne listwy magnetyczne. Jak je wykorzystasz oraz gdzie sprawdzą się najlepiej? Sprawdź!

Taśmy magnetyczne samoprzylepne

Taśmy magnetyczne samoprzylepne to fantastyczne rozwiązanie dla każdego, kto w prosty i szybki sposób chciałby zyskać przydatne właściwości przyciągające. To również wygodny sposób na stworzenie praktycznych magnesów! Po przycięciu oraz usunięciu ochronnej taśmy papierowej możesz przykleić pasek magnetyczny na jakikolwiek przedmiot, a następnie umieścić go na wybranej magnetycznej powierzchni - tablicy suchościeralnej, kredowej bądź lodówki! Taśmy magnetyczne mają również zastosowanie przy produkcji materiałów reklamowych, próbek i wzorników oraz przy tworzeniu przestrzeni do wygodnego przechowywania informacji - dokumentów, luźnych kartek bądź grafik. Taśma tego typu umożliwi Ci też estetyczne mocowanie plakatów oraz zdjęć do tablic magnetycznych oraz powierzchni metalowych.

Paski magnetyczne - sklep internetowy

Podczas pracy w biurze bądź na magazynie z pewnością przydatne okażą się być paski magnetyczne, dzięki którym wydzielisz osobną przestrzeń na powierzchni tablicy, zaaranżujesz dodatkowe tabele oraz ramki na dokumenty. To świetne narzędzie, które uatrakcyjni spotkania, pomoże w zagospodarowaniu przestrzeni na tablicach informacyjnych a także pomoże w oznakowaniu maszyn na halach produkcyjnych bądź magazynowych. Kreuj, twórz oraz wykorzystuj właściwości magnetyczne ułatwiając pracę sobie oraz swoim pracownikom. W naszej ofercie znajdziesz kilka kolorów naszych pasków tak, abyś mógł idealnie dopasować je do swoich potrzeb!

Codzienna praca jeszcze nigdy nie była tak prosta i wygodna. Po prostu wybierz i zamów potrzebne Ci paski magnetyczne. Sklep internetowy Wally oferuje ich szeroką kolekcję, która z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy!

Over 39 thousand satisfied customers
Over 39 thousand satisfied customers
You buy directly from the manufacturer
You buy from the manufacturer
We ship to all EU countries
We ship to all EU countries
Satisfaction Guarantee
Satisfaction Guarantee on all purchases
Last viewed

Last viewed