info@wallyboards.eu  +48 32 720 94 75
ContactAbout usOur realizationsBlogNew arrivals

Magnets for kids

Praktyczne akcesorium, a jednocześnie doskonały sposób na edukacyjną zabawę? Nasze magnesy dla dzieci to doskonały sposób na kreatywną naukę! Bezpieczne, elastyczne oraz przyciągające wzrok akcesoria z pewnością ozdobią Wasze cztery kąty, a jednocześnie sprawią, że domowa organizacja, nauka oraz zabawa stanie się o wiele prostsza i ciekawsza. Sprawdź naszą ofertę i wybierz magnesy dla dzieci. Sklep internetowy Wally to prawdziwa kopalnia inspiracji!

Magnesy dla dzieci na lodówkę

Przyciągające wzrok magnesy dla dzieci na lodówkę? Mamy to! W naszej ofercie znajdziesz estetyczne oraz całkowicie bezpieczne magnetyczne dekoracje, które dodadzą charakteru Twojej kuchni! Wybierz magnesy z egzotycznymi bądź leśnymi zwierzątkami - niech każdego dnia radośnie towarzyszą Wam podczas wspólnych wieczorów bądź poranków. Masz w domu małego niejadka? Z pewnością z przyjemnością spędzi on więcej czasu przy swoim posiłku, jeśli towarzyszyć będą mu niezastąpione zwierzątka z farmy bądź magnesy w postaci ulubionych pojazdów!

Magnesy dla dzieci na tablicę

Tablice magnetyczne od lat cieszą się ogromną popularnością, zarówno u dzieci jak i ich rodziców. Niezbędnymi akcesoriami, często wykorzystywanymi podczas ich użytkowania są kolorowe magnesy. To dzięki nim przypniesz do powierzchni tablicy wszystkie zdjęcia, rysunki oraz karteczki z przypomnieniami! Wybierz konturowe magnesy dla dzieci - zwierzęta i wspólnie cieszcie się radosną ferajną w kuchni bądź w dziecięcym pokoju!

Kolorowe magnesy to również doskonały pomysł na niebanalny prezent dla Twojej pociechy! Doskonale sprawdzi się zarówno jako upominek urodzinowy, świąteczny bądź jako nagroda za świetne sprawowanie się w szkole! W naszej ofercie posiadamy nie tylko atrakcyjnie wizualne magnesy w kształtach ulubionych zwierzątek Twojego dziecka, ale też magnesy edukacyjne! Magnetyczny kalendarz w języku polskim bądź angielskim, a także magnetyczna tablica obowiązków sprawi, że już od najmłodszych lat edukacja będzie stałym gościem w Waszym domu!

Over 39 thousand satisfied customers
Over 39 thousand satisfied customers
You buy directly from the manufacturer
You buy from the manufacturer
We ship to all EU countries
We ship to all EU countries
Satisfaction Guarantee
Satisfaction Guarantee on all purchases
Last viewed

Last viewed