info@wallyboards.eu  +48 32 720 94 75
ContactAbout usOur realizationsBlogNew arrivals

Magnets for kids

/ 5 ()

Praktyczne akcesorium, a jednocześnie doskonały sposób na edukacyjną zabawę? Nasze magnesy dla dzieci to doskonały sposób na kreatywną naukę! Bezpieczne, elastyczne oraz przyciągające wzrok akcesoria z pewnością ozdobią Wasze cztery kąty, a jednocześnie sprawią, że domowa organizacja, nauka oraz zabawa stanie się o wiele prostsza i ciekawsza. Sprawdź naszą ofertę i wybierz magnesy dla dzieci. Sklep internetowy Wally to prawdziwa kopalnia inspiracji!

Magnesy dla dzieci na lodówkę

Przyciągające wzrok magnesy dla dzieci na lodówkę? Mamy to! W naszej ofercie znajdziesz estetyczne oraz całkowicie bezpieczne magnetyczne dekoracje, które dodadzą charakteru Twojej kuchni! Wybierz magnesy z egzotycznymi bądź leśnymi zwierzątkami - niech każdego dnia radośnie towarzyszą Wam podczas wspólnych wieczorów bądź poranków. Masz w domu małego niejadka? Z pewnością z przyjemnością spędzi on więcej czasu przy swoim posiłku, jeśli towarzyszyć będą mu niezastąpione zwierzątka z farmy bądź magnesy w postaci ulubionych pojazdów!

Magnesy dla dzieci na tablicę

Tablice magnetyczne od lat cieszą się ogromną popularnością, zarówno u dzieci jak i ich rodziców. Niezbędnymi akcesoriami, często wykorzystywanymi podczas ich użytkowania są kolorowe magnesy. To dzięki nim przypniesz do powierzchni tablicy wszystkie zdjęcia, rysunki oraz karteczki z przypomnieniami! Wybierz konturowe magnesy dla dzieci - zwierzęta i wspólnie cieszcie się radosną ferajną w kuchni bądź w dziecięcym pokoju!

Kolorowe magnesy to również doskonały pomysł na niebanalny prezent dla Twojej pociechy! Doskonale sprawdzi się zarówno jako upominek urodzinowy, świąteczny bądź jako nagroda za świetne sprawowanie się w szkole! W naszej ofercie posiadamy nie tylko atrakcyjnie wizualne magnesy w kształtach ulubionych zwierzątek Twojego dziecka, ale też magnesy edukacyjne! Magnetyczny kalendarz w języku polskim bądź angielskim, a także magnetyczna tablica obowiązków sprawi, że już od najmłodszych lat edukacja będzie stałym gościem w Waszym domu!

40 thousand satisfied customers
40 thousand satisfied customers
We listen to you, we pay attention to detail, we meet deadlines.
Satisfaction guarantee and friendly service
100% satisfaction guarantee
Friendly service, expert advice and excellent products.
Safe and convenient shopping
Safe and convenient shopping
Buy online, order by email or phone.
Last viewed
Last viewed