Scratch Map Of Bieszczady Mountains

29,63 EUR 28,22 netto
Scratch Map Of Bieszczady Mountains

Nie wyobrażasz sobie urlopu bez wyjazdu w Bieszczady, wejścia na połoniny, spaceru nad Soliną? Mapa Zdrapka Bieszczady VIP to pierwsza propozycja dla Ciebie. Dzięki niej poznasz lub będziesz wspomniać ukochane zakątki Bieszczad.

Bieszczady. Co warto zobaczyć?

Mapa Zdrapka Bieszczady VIP powstała we współpracy z przewodnikami z Stowarzyszenia Przewodników Turstycznych “Karpaty”. Pasjonaci stworzyli mapę dla pasjonatów. Na mapie znajdziesz ponad 80 bieszczadzkich atrakcji, których nie sposób przegapić

Mapa zdrapka Bieszczady

Po odkryciu złotej zdrapki zobaczysz na mapie zdrapce wyróżnione złotym kolorem: szlaki, szczyty, schroniska, punkty widokowe i inne atrakcje. Pod mapą (w miejscu legendy) umieściliśmy listę kontrolną tak, aby było widać ile miejsc pozostało jeszcze do zdobycia. Mapa Bieszczad doskonale prezentuje się przed i po odkryciu zdrapki. Długotrwałe korzystanie z mapy jest możliwe dzięki laminowanej powierzchni arkusza.

Rzuć wszystko i wyjedź w Bieszczady

Ile razy już to słyszałeś? Pora wreszcie zamienić słowo w czyn! Przed Tobą wyjątkowa mapa, która poprowadzi Cię ku najciekawszym miejscom w Bieszczadach. Wyrusz na szlak, by rozkoszować się cudami natury i malowniczymi widokami – zdobądź najsłynniejsze szczyty i przełęcze, zbadaj jaskinie i wodospady, poznaj najciekawsze atrakcje regionu. Poddaj się urokowi polskich gór! Czytelne oznaczenia wskazują ponad 90 malowniczych atrakcji Bieszczadów, by ułatwić Ci zaplanowanie niezapomnianych wycieczek. Gotowy do drogi?

Mapa zdrapka Bieszczady to:

Termin realizacji do dwóch dni roboczych.

54,000 satisfied customers
54k successful projects
We listen to you, care about the details, and keep deadlines.
Guarantee of satisfaction and friendly service
100% satisfaction guarantee
Friendly service, professional advice, and excellent products.
Safe and convenient shopping
Safe and convenient shopping
Buy online, order by email or phone.
}

Users ratings and comments

 
Similar products
In Stock
Scratch Map Of Bieszczady Mountains
33047
708
1428
Scratch Map Of Bieszczady Mountains
29.63
EUR
Last viewed
Offer