Laptop Sticker Hedgehog P215

7,78 EUR 6,33 netto
Laptop Sticker Hedgehog P215
Dość nieprzystępne zwierzę, ze względu na swoje ostre kolce, jednak przez niektórych uważane za bardzo słodkie. To właśnie jeż. Ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Na ogół kojarzone jest z dzikim zwierzęciem, jednak niektórzy decydują się na jego hodowlę także w domu. Nie mniej jednak, w dzikiej przestrzeni na pewno czuje się swobodniej. I właśnie w takiej scenerii został uwieczniony na prezentowanej naklejce na laptopa. Od teraz, takiego kłującego zwierzaka możemy mieć zawsze przy sobie, na swoim codziennym narzędziu pracy.


The best stickers for your computer, laptop, or notebook casing. We guarantee photographic print quality and any size up to 60 x 50 cm. The beautiful, velvety matte sticker can have either straight or rounded corners.

Your computer's casing will be well-protected! Lamination shields against scratches, abrasions, and minor mechanical injuries. It also ensures color intensity by protecting the colors from fading thanks to the built-in UV filter.

Try it, it's worth it!

The sticker is equipped with a special adhesive, making it easy to apply and remove without leaving any traces on the casing. If you want, you can cut holes in it for logos, hinges, or other accessories.

54,000 satisfied customers
54k successful projects
We listen to you, care about the details, and keep deadlines.
Guarantee of satisfaction and friendly service
100% satisfaction guarantee
Friendly service, professional advice, and excellent products.
Safe and convenient shopping
Safe and convenient shopping
Buy online, order by email or phone.
}
Similar products
In Stock
Laptop Sticker Hedgehog P215
18000
5523
1265
Laptop Sticker Hedgehog P215
7.78
EUR
Last viewed
Offer