info@wallyboards.eu  +48 32 720 94 75
Our realizationsBlogContact

Custom size framed magnetic whiteboard

15,53 € with VAT
12,63 € netto

Tablica suchościeralna magnetyczna w ramie aluminiowej to produkt najwyższej jakości dostępny na rynku. Powierzchnia suchościeralna produkowana jest w wersji błyszczącej jak i matowej. W naszej ofercie znajdą Państwo aż jedenaście kolorów tablicy. Innowacyjna stosowana przez nas powierzchnia suchościeralna daje gwarancje ścieralności napisów nawet pozostawionych na długi okres.  Charakterystyczne ślady po poprzednich zapisach nie będą stanowiły już problemu. Tablice matowe ze względu na ich drobną, niezauważalną dla oka prowatość mają nieco gorsze właściwości ścieralne. Nie stanowi to jednak większego problemu gdyż tablicę wystarczy przeczyścić wilgotną szmatką aby uzyskać ponownie idealną powierzchnię

Tablica matowa może pełnić dodatkowo rolę ekranu dla rzutnika, gdyż w znacznym stopniu ogranicza odbicie światła. Tablica wykończona jest minimalistyczną ramą aluminową wyoskiej jakości, a podkład tablicy wykonany jest z blachy dzięki czemu posiada ona świetne właściowości magnetyczne.

Zamawiając u nas dostajesz nieograniczoną swobodę komponowania własnego produktu:

Do pisania na tablicy należy używać wyłącznie markowych mazaków przeznaczonych dla tablic suchościeralnych.  Nie zalecamy stosowania mazaków półpermanentnych.
Tablica przeznaczona jest wyłącznie do użytku wewnętrznego, w pomieszczeniach pozbawionych wilgoci. Jeśli jednak potrzebujesz tablicy na zewnątrz lub do mokrego pomieszczenia skontaktuj się z nami znajdziemy wspólnie satysfakcjonujące rozwiązanie.

Tablica bez ramy

Tablice bez ramy to odpowiedź na potrzeby firm meblarskich oraz innych przedsiębiorstw, które poszukują produktu bezpośrednio do zabudowy.

Nasz produkt to połączenie wytrzymałego podłoża, wykonanego z blachy o grubości 0,5 mm oraz powierzchni o właściwościach suchościeralnych. Tablica nie posiada systemu montażu, możesz zamontować ją za pomocą mocnej dwustronnej taśmy klejącej lub kleju odpowiednio dobranego do podłoża. Tablica posiada ostre krawędzie, konieczna jest więc zabudowa tablicy lub jej oprawienie.

Na życzenie klienta tablicę możemy dodatkowo nakleić na płytę MDF. Uzyskamy dzięki temu usztywnioną tablicę o grubości około 6,5 mm. Pamiętaj jednak, że w tym wypadku tablica również będzie wymagała zabudowy lub oprawy!

Na indywidualne zamówienie oferujemy również inne kolory ramki aluminiowej.
W naszym sklepie znajdziesz też próbki tablic suchościeralnych białych jak również kolorowych.

Termin realizacji

do 10 dni roboczych.

Zwróć uwagę!

Jeżeli wymiary przekraczają łącznie 275 cm, przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie dostawy wielkogabarytowej.
Maksymalna wysokość tablic to 120cm

Related products

Other products in this category


Recommended accessories
Shipping
European shipment

All EU countries, VAT 0%

Money Back
Satisfaction guarantee

Expect first-class service

Support
Friendly staff

Your needs come first

Payment
Secure online payments

Secure with SSL certificate

Last viewed

Last viewed