Laptop Sticker Zebra 0043

7,88 EUR 6,41 netto
Laptop Sticker Zebra 0043

Czy ta zebra jest prawdziwa? Czy to tak naprawdę bywa? Czy też malarz z bożej łaski, pomalował osła w paski? Tak brzmi fragment wierszyka dedykowanego przez Jana Brzechwę dzieciom. W istocie lepiej nie dałoby się scharakteryzować zwierzęcia, jakim jest zebra. Ich niewątpliwym atutem są oczywiście paski, na tyle oryginalne, że nie możliwe jest napotkanie na dwie takie same zebry, o takim samym umaszczeniu. I choć w naturalnych warunkach często padają ofiarą drapieżników i kłusowników – głównie z powodu posiadanych pasków, tak w naszym sklepie internetowym ich wizerunkiem możemy cieszyć się do woli, nie bacząc, że przy ich tworzeniu mogło ucierpieć jakiekolwiek zwierzę.

The best stickers for your computer, laptop, or notebook casing. We guarantee photographic print quality and any size up to 60 x 50 cm. The beautiful, velvety matte sticker can have either straight or rounded corners.

Your computer's casing will be well-protected! Lamination shields against scratches, abrasions, and minor mechanical injuries. It also ensures color intensity by protecting the colors from fading thanks to the built-in UV filter.

Try it, it's worth it!

The sticker is equipped with a special adhesive, making it easy to apply and remove without leaving any traces on the casing. If you want, you can cut holes in it for logos, hinges, or other accessories.

54,000 satisfied customers
54k successful projects
We listen to you, care about the details, and keep deadlines.
Guarantee of satisfaction and friendly service
100% satisfaction guarantee
Friendly service, professional advice, and excellent products.
Safe and convenient shopping
Safe and convenient shopping
Buy online, order by email or phone.

Users ratings and comments

 
Similar products
In Stock
Laptop Sticker Zebra 0043
15619
5523
1265
Laptop Sticker Zebra 0043
7.88
EUR
Last viewed
Offer